niedziela, 9 lutego 2014

Marzenia !

Cześć :) Już za pewnie wiecie o czym będzie ten post o MARZENIACH!
Ale zanim napisze trochę o moich marzeniach to opowiem wam tak skrótem jak mi minął tydzień ;)
A więc... Ten tydzień minął mi bardzo szybko z czego się nawet cieszę. A wiecie dlaczego?
Zamówiłam sobie na alegro air maxy ! Są koloru miętowego. Do tego bardzo się cieszę bo akurat udało mi się trafić na przecenę :D Zostały przecenione z 499 zł na 320 :) Na początku myślałam, że to jakaś ściema bo zazwyczaj air maxy kosztuja ponad 500 zł a są naprawde dużo przecenione. Ale mój tata rozmiawiał z tym panem i do środy buciki powinny dojść (oczywiście jak dojdą napisze notkę, uwzlędnie też tam rzeczy które udało mi się zdobyć od początku 2014 roku ). Wczoraj brat mi zamówił jeszcze etui do telefonu czarną pandę *,* Zamawiałam jakieś 2 tygodnie temu pingwina ale niestety mi nie doszedł ;c (jak pokrowiec przyjdzie też będzie notka). Ogółem dowiedziałam się w piątek, że 12 lutego mam próbny test kompetęcji (tak, w tą środę!). A 28 lutego gramy z sp1 w siątkówkę bo 18 marca zawody !
Dobra to teraz wracając do tematu. Każdy ma jakieś marzenia. Z jednej strony dużo osób sądzi, że o marzeniach się nie wypowiada bo się nie spełnią, ale ja z chęcią się z wami podzielę tym.
To tak :
- Moim takim największym marzeniem jest żeby pojechać na koncert One direction! Chciałabym z nimi też porozmawiać, przytulić się ale wiem, że to nie będzie możliwe ;c
- Moim drugim marzeniem jest żeby pojechać do Hiszpanii albo Francji. Ogółem chciałabym jechać gdzię za granicę, bo nigdy niestety nie byłam ;c
-Moim trzecim marzeniem jest żeby mieć milion wyświetleń na blogu!
- Moim czwartym marzeniem jest żeby umieć bardzo dobrze tańczyć. Kocham taniec i chciałabym tańczyć do końca życia! Sądzę, że taniec zajmuję bardzo ważną rolę w moim życiu.
Ogółem chciałabym wam powiedzieć, że marzenia się spełniają ! Zawsze marzyłam żeby mieć psa i moi rodzice kupili mi go! Naprawde, warto wierzyć, że wasze marzeni kiedyś się spełnią !

2 komentarze: